Hurtownia internetowa

Czym jest enavo.pl?

enavo.pl jest internetową hurtownią naszej firmy, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na Państwa sygnały oraz z myślą by ułatwić Państwu zamawianie towarów do swoich sklepów. Enavo to:

Hurtownia kosmetyczna

W ofercie hurtowni kosmetycznej znajdują się produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów w tym: szampony, odżywki, maski i kremy a także produkty do ich koloryzacji i stylizacji. Szczególnie szeroka oferta dotyczy produktów do higieny dla kobiet i mężczyzny obejmująca m.in.: podpaski, wkładki higieniczne, tampony, maszynki do golenia, pasty do zębów. Ponadto, dysponujemy artykułami dla dzieci w ramach których znajdą Państwo pieluszki Pampers i różnego rodzaju chusteczki i pielęgnacyjne.

Hurtownia chemiczna

W ramach hurtowni chemicznej dostępne są proszki do prania, płyny do prania i płukania, odświeżacze powietrza, artykuły do WC oraz cała gama artykułów do sprzątania. Sklepy zaopatrujemy również w produkty do walki z owadami takie jak: RAID. OFF!!, AUTAN i GLOBOL.

Hurtownia farmaceutyczna i stomatologiczna

Apteki wyposażamy w kosmetyki specjalistyczne, środki higieniczne, szczoteczki elektryczne, szczoteczki manualne, pasty do zębów, płyny do płukania, nici dentystyczne, termometry, produkty profesjonalne oraz w produkty dla dzieci.

Na wartości enavo składają się:

  • prostota obsługi

Hurtownia umożliwia zrobienie zakupów dosłownie w kilka minut. Formularz danych niezbędnych do realizacji zamówienia zawiera tylko niezbędne informacje a sama procedura zakupu jest bardzo prosta.
zakupy z każdego miejsca i o każdym czasie
Dzięki enavo mają Państwo dostęp do naszego asortymentu i w dowolnej chwili i czasie, zupełnie jak w sklepie internetowym, można skompletować swoje zamówienie.

  • szeroki asortyment

W naszej ofercie znajdują się produkty z asortymentu chemiczno-kosmetycznego, farmaceutycznego, stomatologicznego i drobnego AGD. Wchodząc do hurtowni enavo mają Państwo możliwość wyboru na wstępie jaki typ asortymentu najbardziej oddaje Państwa profil działalności. Dzięki temu, oferta prezentowana będzie adekwatna.

  • konkurencyjne ceny

Jako bezpośredni dystrybutor towarów producenta, z którym współpracujemy od wielu lat mamy możliwość oferowania bardzo konkurencyjnych cen. Ponadto, oferujemy dogodne rozliczenia, dzięki którym, możecie Państwo dokonać zakupu z odroczonym terminem płatności.

  • rabaty i upusty

Stając się naszym klientem macie Państwo możliwość przystąpienia do programów umożliwiających zakupy w specjalnych cenach, kalkulowanych indywidualnie dla Państwa w zależności od rodzaju i ilości nabywanych towarów oraz częstotliwości zakupów. Kwota upustu wyliczana jest każdorazowo podczas dokonywania zakupów poprzez stronę internetową. Upusty Państwu przysługujące są uaktualniane na bieżąco. Uzyskane rabaty i korzystne warunki handlowe uwzględniane są także przy promocjach.

Przeczytaj jak kupować w szczegółowym poradniku.

Zapraszamy na www.enavo.pl!